Cena 1800,- PLN netto

Numer katalogowy części: 1524014 11987500 11144044

Stan: NOWY ZAMIENNIK / AFTERMARKET VOLVO

Zastosowanie z maszynach Volvo:

A20C, A30, A35, A35C

W ramach naszej oferty, mamy przyjemność zaproponować Państwu zarówno oryginalne części, jak i ich wysokiej jakości zamienniki, które są dostarczane bezpośrednio od renomowanych producentów. Nasze produkty są identyczne z tymi, które można znaleźć w autoryzowanych serwisach, a nasza specjalizacja skupia się na częściach do różnych modeli maszyn marki Volvo. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących dopasowania konkretnej części do Państwa maszyny, lub gdy szukają Państwo innych komponentów, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Jesteśmy tutaj, aby służyć Państwu pomocą.

Oferujemy gwarancję najlepszej jakości w atrakcyjnej cenie!

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu zweryfikowania, czy wybrany produkt z naszej oferty jest odpowiedni dla Państwa maszyny. Dla ułatwienia i przyspieszenia procesu, zalecamy przygotowanie informacji na temat modelu maszyny oraz jej numeru seryjnego.

Chcemy również poinformować, że wystawiamy faktury VAT na Państwa prośbę. Należy jednak pamiętać, że podane przez nas ceny nie zawierają podatku VAT.

VOLVO FLANSZA 1524014